Výpočet ceny presklenia pergoly

Home / Výpočet ceny presklenia pergoly

VÝPOČET CENY PRESKLENIA STENY PERGOLY

Šírka v metroch
Výška v metroch
Počet skiel
+ sklo ESG 10 mm - kalené 10 mm


Keď ste si vypočítali cenu za presklenie steny Vašej pergoly, môžete nám poslať na Vás údaje, v krátkom čase Vás budeme kontaktovať.

   Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.
Moderný, pevný, posúvny designový systém presklenia pre pergoly, prístrešky, zimné záhrady, drevené pergoly, murované prístrešky, prístrešky pred dvere, atď.
Unikátny posúvny najpredávanejší systém umožňuje rýchlu a jednoduchú možnosť zmeny pergoly na zimnú záhradu a opačne vďaka posunu skiel na stranu. Zaberá iba napr. 1/5 otvoru. Zo zimnej záhrady sa v priebehu sekúnd stane otvorená letná pergola. Ale aj opačne v prípade búrky sa dá okamžite zavrieť a môžte tráviť nepríjemný čas ale príjemne, pod pergolou a dokonca aj v daždi i vetre. Výhoda systému je, že systém je riešený bezbarierovo a teda výška prahu je iba 0,7cm a bez zakopávania o vysoký prah. Po obvode je mikrorámik cez ktorý sa môžete pozerať nerušene na krásnu panorámu kopcov , hôr , jazier, či napr. panorámu Bratislavy napr. z Koliby. Mikrorámik obsahuje husté, kefovité tesnenia ktoré zachytávajú prefukovanie vetra. Rovnako aj obvodová hliníková zárubňa len 6 cm po obvode zachytáva vietor. Stabilitu systému zabezpečujú aj integrované pevné bezpečnostné a kalené sklá hrúbky až 10 mm ( nie ako často používané systémy určené iba na malé výšky a balkóny s hrúbkou skla len 6 mm a to ešte často aj bez kalenia skla. Takéto systémy sa môžu používať iba cca. do 1,6m výšky, nakoľko bežné sklo staticky nepostačuje pevnostne napr. pri nárazových vetroch. (Napr. pri výške 2,5m) Je to iba podstatne lacnejšie riešenie z hľadiska nákupu skla do systému. Uvedené ceny sú veľkoobchodné pre firmy ktoré vedia systém zmontovať ale ponúkame rovnakú príležitosť aj šikovným zručným hobbystoom ktorý dokážu systém osadiť. V prípade ak by ste si netrúfali sami vieme za príplatok ponúknuť a dodanie na kľúč. Ďalšou výhodou je, že do systému je možné inštalovaťnami dodané tienenie proti slnku z hliníku ale aj sieťku proti komárom. Štandardná farba je antracit 7016TX ale aj iné na úkor dlhej dodacej doby. Systém je bez prerušeného tepelného mosta, odporúčaný pre sezónne využitie. ( V prípade záujmu vieme dodať aj systém s izolačným dvojsklom ale aj iné exkluzívne systémy na individuálnu ponuku. Výhoda systému bez prerušenia tepelného mosta je akciová a často skladová uvádzacia cena systému so zľavami v príležitostných akciách až do -70%
Kalkulované ceny sú bez DPH pre platcov DPH. Neplatci DPH platia cenu s DPH ako aj FO. Ceny sú EXW teda platné pri osobnom odbere v Bratislave. Ak nie je dohodnuté inak.


Maximálne rozmery:
Jeden modul 7,5m dva 15m, tri 22,5m atd... ale aj časté iba 3x3 alebo 4x2m, 2x2 ako aj iba na posúvne dvere v otvore.
Maximálna výška otvoru pre systém je 3000 mm v interiéry a 2500 mm pre exteriér.
Maximálna dĺžka jedného posúvneho okna je 1800 mm ale ak nepresiahnete 80 kg hmotnosti skla ! Bežná šírka jedného posúvneho skla sa pohybuje okolo 1m a výška 2 až 2,5m.
Iné možnosti sú riešiteľné taktiež ale individuálne pohovorom či stretnutím.točne veľkom , hlbokom betónovom základe i riadne nakotvená na to určeným vysoko-záťažovým, certifikovaným kotviacím materiálom. Osoba ktorá pergolu – prístrešok postavila preberá aj plnú zodpovednosť aj pri prípadných vzniknutých škodách na majetku či i zdravý osob ak by sa niečo stalo.